Hampshire AA Cross-Country Championships 2004
3 January at Dibden Inclosure, Applemore
Results - Under 15 Boys (3.3 km)

   
INDIVIDUALS            
  1 Josh Bliss Overton Harriers 10:56    
  2 Russel North Team Solent 11:14    
  3 Gregory Smith Aldershot, Farnham & District 11:20    
  4 Duncan Stevenson Basingstoke & Mid Hants 11:21    
  5 Christopher Bounds Aldershot, Farnham & District 11:25    
  6 Joshua Arnold Aldershot, Farnham & District 11:31    
  7 Christopher Welch Aldershot, Farnham & District 11:43    
  8 Matthew Loveridge Guernsey Island 11:46    
  9 Christopher Moore Fleet & Crookham 11:48    
  10 Alex Simmons Winchester & District 11:54    
  11 Mark Challen City of Portsmouth 12:03    
  12 Scott Edgington Isle of Wight 12:04    
  13 Joe Wade Isle of Wight 12:05    
  14 Toby Edwards Jersey Spartan 12:07    
  15 Jonathan Bailey Guernsey Island 12:12    
  16 Michael Batiste Guernsey Island 12:20    
  17 Christopher Blow Isle of Wight 12:23    
  18 Marius Cromati Isle of Wight 12:24    
  19 Robbie Kite Basingstoke & Mid Hants 12:36    
  20 Simon Touzeau Guernsey Island 12:38    
  21 Chris Hamp Team Solent 12:41    
  22 Simon Gill Aldershot, Farnham & District 12:44    
  23 Ryan Hodgson Jersey Spartan 12:45    
  24 Jack Bolton Winchester & District 12:46    
  25 Dan Hunt Winchester & District 12:47    
  26 Andrew Macpherson Winchester & District 12:53    
  27 Dan Dell Stubbington Green Runners 12:55    
  28 Matt Lambert Stubbington Green Runners 12:57    
  29 Kieran McNally Isle of Wight 13:02    
  30 Luke Edgington Isle of Wight 13:04    
  31 William Vickery Havant 13:07    
  32 Daniel May Isle of Wight 13:11    
  33 Marty Hooley Andover 13:18    
  34 Michael Harms Aldershot, Farnham & District 13:30    
  35 Martin Chapman Guernsey Island 13:40    
  36 Stuart Gough Basingstoke & Mid Hants 13:49    
  37 Richard Stillwell Jersey Spartan 14:03    
  38 Sam Fowler Basingstoke & Mid Hants 14:11    
  39 Ben Plain Chapel Tri-Stars 14:49    
  40 Christian Goller Eastleigh & District Junior 14:50    
   
TEAMS  
  1 Aldershot, Farnham & District 21 points   Gregory Smith 3
          Christopher Bounds 5
          Joshua Arnold 6
          Christopher Welch 7
   
  2 Guernsey Island 59 points   Matthew Loveridge 8
          Jonathan Bailey 15
          Michael Batiste 16
          Simon Touzeau 20
   
  3 Isle of Wight 60 points   Scott Edgington 12
          Joe Wade 13
          Christopher Blow 17
          Marius Cromati 18
   
  4 Winchester & District 85 points   Alex Simmons 10
          Jack Bolton 24
          Dan Hunt 25
          Andrew Macpherson 26
   
  5 Basingstoke & Mid Hants 97 points   Duncan Stevenson 4
          Robbie Kite 19
          Stuart Gough 36
          Sam Fowler 38