Hampshire AA Cross-Country Championships 2004
3 January at Dibden Inclosure, Applemore
Results - Under 13 Boys (2.5 km)

   
INDIVIDUALS            
  1 Scott Legg Team Solent 8:37    
  2 Daniel Carre Guernsey Island 8:46    
  3 Christopher Dennis Team Solent 8:51    
  4 Daniel Seabrook Basingstoke & Mid Hants 8:54    
  5 Jack Graham Basingstoke & Mid Hants 8:55    
  6 Daniel Arblaster Guernsey Island 8:58    
  7 Matthew Gilfrin Aldershot, Farnham & District 9:00    
  8 Tom Goddard Aldershot, Farnham & District 9:10    
  9 Matthew Allen Guernsey Island 9:12    
  10 Jamie Knapp Team Solent 9:14    
  11 Craig Hiscock Southampton City 9:17    
  12 Daniel Whittington Bournemouth 9:20    
  13 Matthew Graham Aldershot, Farnham & District 9:20    
  14 Peter Batten Southampton City 9:23    
  15 Jamie Shadbolt City of Portsmouth 9:28    
  16 Matthew Gibbs City of Portsmouth 9:29    
  17 William Bodkin Guernsey Island 9:30    
  18 Mark Le Conte Guernsey Island 9:32    
  19 James Dore The Gregg School 9:34    
  20 Jamie Sewrey Jersey Spartan 9:43    
  21 Ryan Forgeron City of Portsmouth 9:46    
  22 Sam Sleap Basingstoke & Mid Hants 9:47    
  23 Matthew Slade Team Solent 9:48    
  24 Ryan Gunner Stubbington Green Runners 9:49    
  25 Alex Lamb Guernsey Island 9:53    
  26 Christian Furnell City of Portsmouth 10:01    
  27 Gareth Phillips Eastleigh & District Junior 10:02    
  28 Harry Fisher Southampton City 10:05    
  29 Aaron Bennett Team Solent 10:07    
  30 Joshua Palmer Isle of Wight 10:14    
  31 Benjamin Ayling Basingstoke & Mid Hants 10:22    
  32 Sam Bolton Winchester & District 10:28    
  33 Graham Nelson New Forest Junior 10:29    
  34 Danny Stretch Isle of Wight 10:33    
  35 Dale Thomas Aldershot, Farnham & District 10:35    
  36 Andrew Clement Basingstoke & Mid Hants 10:35    
  37 Peter Humby The Gregg School 10:54    
  38 Toby Brimecome City of Portsmouth 11:09    
  39 David Moore Fleet & Crookham 11:21    
  40 Oliver Wells New Forest Junior 11:29    
  41 Calum Bressington Eastleigh & District Junior 11:30    
  42 Anthony Bonnett Chapel Tri-Stars 12:04    
  43 Peter Dibben Chapel Tri-Stars 12:12    
  44 Peter Hoe Eastleigh & District Junior 12:22    
  45 Edwin Slot The Gregg School 13:34    
   
TEAMS  
  1 Guernsey Island 34 points   Daniel Carre 2
          Daniel Arblaster 6
          Matthew Allen 9
          William Bodkin 17
   
  2 Team Solent 37 points   Scott Legg 1
          Christopher Dennis 3
          Jamie Knapp 10
          Matthew Slade 23
   
  3 Basingstoke & Mid Hants 62 points   Daniel Seabrook 4
          Jack Graham 5
          Sam Sleap 22
          Benjamin Ayling 31
   
  4 Aldershot, Farnham & District 63 points   Matthew Gilfrin 7
          Tom Goddard 8
          Matthew Graham 13
          Dale Thomas 35
   
  5 City of Portsmouth 78 points   Jamie Shadbolt 15
          Matthew Gibbs 16
          Ryan Forgeron 21
          Christian Furnell 26