Hampshire AA Cross-Country Championships 2003
4 January at Dibden Inclosure, Applemore
Results - Under 15 Boys (3.3 km)

   
INDIVIDUALS            
  1 Laurence Cox Aldershot, Farnham & District 10:38    
  2 James Whittington Aldershot, Farnham & District 11:04    
  3 David Smith Aldershot, Farnham & District 11:12    
  4 Mark Mercier Guernsey Island 11:16    
  5 Peter Hall Stubbington Green Runners 11:19    
  6 Tom Robinson Isle of Wight 11:24    
  7 Richard Beattie Thornden School 11:29    
  8 Josh Bliss Overton Harriers 11:29    
  9 Aaron Harris Overton Harriers 11:33    
  10 Kyle Allen Aldershot, Farnham & District 11:45    
  11 Gregory Smith Aldershot, Farnham & District 11:48    
  12 Sam Crawford Aldershot, Farnham & District 12:00    
  13 Christopher Moreton Basingstoke & Mid Hants 12:02    
  14 Robert Harrop Jersey Spartan 12:05    
  15 Craig Williams Overton Harriers 12:09    
  16 Adam Justice Team Solent 12:24    
  17 James Norris City of Portsmouth 12:25    
  18 David Fry Basingstoke & Mid Hants 12:26    
  19 Neil Bekker City of Portsmouth 12:40    
  20 Oli Williams Stubbington Green Runners 12:45    
  21 Robert Gough Basingstoke & Mid Hants 12:47    
  22 Scott Edgington Isle of Wight 12:49    
  23 Joe Wade Isle of Wight 12:51    
  24 Chris Hamp Team Solent 12:53    
  25 Alex Simmons Winchester & District 13:05    
  26 Jonathan Bailey Guernsey Island 13:08    
  27 Tom Wade Isle of Wight 13:08    
  28 Andrew Carre Guernsey Island 13:09    
  29 Chris Moore Fleet & Crookham 13:21    
  30 James Teuten City of Portsmouth 13:34    
  31 Matthew Slaney Basingstoke & Mid Hants 13:35    
  32 Mark Feltham Chapel Tri-Stars 13:36    
  33 Craig Addlesee Guernsey Island 13:43    
  34 Matt Lambert Stubbington Green Runners 13:45    
  35 Luke Edgington Isle of Wight 13:50    
  36 Lewis Towner-White Team Solent 13:50    
  37 Sam Dymott Team Solent 13:52    
  38 Chris Hamilton Team Solent 14:23    
  39 Ben Smith Team Solent 14:56    
  40 David Smith Stubbington Green Runners 15:17    
  41 Adam Candlish Team Solent 15:17    
   
TEAMS  
  1 Aldershot, Farnham & District 16 points   Laurence Cox 1
          James Whittington 2
          David Smith 3
          Kyle Allen 10
   
  2 Isle of Wight 78 points   Tom Robinson 6
          Scott Edgington 22
          Joe Wade 23
          Tom Wade 27
   
  3 Basingstoke & Mid Hants 83 points   Christopher Moreton 13
          David Fry 18
          Robert Gough 21
          Matthew Slaney 31
   
  4 Guernsey Island 91 points   Mark Mercier 4
          Jonathan Bailey 26
          Andrew Carre 28
          Craig Addlesee 33
   
  5 Stubbington Green Runners 99 points   Peter Hall 5
          Oli Williams 20
          Matt Lambert 34
          David Smith 40
   
  6 Team Solent 113 points   Adam Justice 16
          Chris Hamp 24
          Lewis Towner-White 36
          Sam Dymott 37